Orion kemp u Bechyně
(dříve Instaláček)

Proč název „ORION KEMP“, protože máme rádi přírodu a už jako děti jsme jezdily pod stan, nebo jen s celtou na různé osady a dříve staří trempové nazývali svoje osady „kempem“. První slovo v názvu našeho spolku je „Orion“ a to je název našich dětských táborů, pojmenovaných dle souhvězdí Orion.

Jsme spolek, který již přes 25. let organizuje dětské tábory (viz. www.orion91.eu), sportovní turnaje a další společenské akce. Náš spolek je neziskový a pro podporu naší hlavní činnosti (dětské tábory), zabezpečujeme i ubytování v našich chatkách a stravování v naší klubovně i pro členy a přidružené členy, dle jejich potřeb. Zajištění provozu zabezpečují naši členové ve svém volnu.

Nacházíme se na pravém břehu romantické řeky Lužnice 3 km po proudu od krásného historického města Bechyně. Naše osada „Kemp Orion“ leží na turistické cestě červené barvy a dále kolem naší osady vede cyklotrasa č. 1093.

Osadu využívají naši členové a přidružení členové, zejména pro načerpání nových sil při pobytu v přírodě, sportování (volejbal, nohejbal, cykloturistika, turistika, plavání a výlety na lodích), dále k rybaření, houbaření, nebo jen k posezení u táboráku s kytarou. Kdo nechce spát v chatkách může využít i svůj stan, nebo karavan, nebo v létě přespat romanticky v našem „týpí“.

img
img
img
img